Nepali Janata Khabar

पटेर्वा सुगौली गापाको ७ बिधालयलाई १९० थान साइकल कक्षा ८ मा अध्यनरत छात्राहरुलाई वितरण… 


प्रदेश नं.२ सरकारको लोकप्रिय कार्यक्रम मुख्यमन्त्री “बेटी पढाउ, बेटी बचाउ” अभियान अन्तर्गत नेपाल राष्ट्रिय मा. वि. पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका ४ नं. वडा पथरैयामा अध्ययनरत कक्षा-८ का ६ जना छात्राहरुलाई साईकल वितरण गरिएको छ ।

यस अघि श्री नेपाल राष्ट्रिय मा. बि. निचुटामा ४४ थान,

नेपाल राष्ट्रिय मा. बि. सुगौलीमा ५१ थान, नेपाल राष्ट्रिय आ. बि. पटेर्वामा ८ थान, नेपाल राष्ट्रिय आ. बि. लक्षमिपुरमा १८ थान, नेपाल राष्ट्रिय आ. बि. बेलवामा १७ थान, नेपाल राष्ट्रिय मा. बि. रङ्गपुरमा ४६ थान गरि पटेर्वा सुगौली गापाको ७ बिधालयलाई १९० थान साइकल कक्षा ८ मा अध्यनरत छात्राहरुलाई वितरण गरिएको थियो ।

श्री जनता आधारभुत बिधालय पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका ४ नं. पथरैयाको अध्यक्ष रामेश्वेर राउतको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा जसपा नेपालको जिल्ला अध्यक्ष रामनरेश यादव, प्रदेश सदस्य दिपक यादव, क्षेत्रिय अध्यक्ष नगेन्द्र यादव, युवा नेता शिव कुमार साह र पालिका शिक्षा प्रमुख सम्भु साह तेलिले शुभकामना ब्यक्त गरेका थिए ।

कार्यक्रममा जसपा नेपालको स्थानीय नेता रसिद मिया, नेपाल शिक्षक महासंघ पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका अध्यक्ष मोहन दास, प्र.अ. लक्षमी नारायण ओझैया, इलाका प्रहरी पथरैयाका प्रहरी सहायक निरीक्षक कृष्ण यादव, बिधालयका शिक्षक र बिद्यार्थी एवं स्थानीय नागरिकको सहभागिता रहेको थियो ।